Bezpłatny trening wprowadzający


Pierwsza wizyta

Pierwszy trening wprowadzający trwa około 1,5 h. Fizjoterapeuta opowie o systemie oraz przebiegu treningu.

 

Zalecamy przyjście na trening na czczo, ponieważ wykonujemy analizę składu ciała, dzięki której będziemy mogli dopasować do Państwa potrzeb indywidualny trening.

 

Po wywiadzie przeprowadzonym przez fizjoterapeutę lub trenera przygotowania motorycznego, w zakresie odżywiania i stanu zdrowia, ustawimy urządzenia, dopasowując je indywidualnie do wzrostu, siły i możliwości ćwiczącego. Po ustawieniu urządzeń zapraszamy na wykonanie dwóch pełnych obwodów, które trwają tylko 35 minut.

Po wykonaniu ćwiczeń trener omówi z Państwem analizę składu ciała, cele jakie chcą Państwo osiągnąć oraz zaproponuje indywidualny plan treningowy.

PO WPROWADZENIU UZYSKASZ KARNET NA 3 DARMOWE WEJŚCIA!

Firfas Rafał "FIRFEK" realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacyjności procesowej i produktowej w firmie „FIRFEK” poprzez wykorzystanie systemu RTM, systemu biometrycznego oraz systemu przywracania równowagi mięśniowo - powięziowej” Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko–Pomorskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 1.6.2

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]