O nas


Siłownia Milon miesci się przy ulicy Portowej 1 w Centrum Sportu i Rekreacji SquashPoint.
Sprzęty przeznaczone do ćwiczeń są ustawione w kole, a po wykonaniu każdego ćwiczenia przesiadamy się na sąsiednią stację.
W okręgu jest 12 maszyn, w czasie pełnego okręgu wykonujemy 6 ćwiczeń siłowych i 2 kardio, całość z przerwami trwa 36 minut.

Posiadamy również:
-Maszyny do rozciągania FLOW
-Sauna Fińska & Infrared
-Wykonujemy na miejscu analizę składu ciała przy użyciu najwyższej jakości wagi InBody
-Usługi Fizjoterapeuty


Firfas Rafał "FIRFEK" realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacyjności procesowej i produktowej w firmie „FIRFEK” poprzez wykorzystanie systemu RTM, systemu biometrycznego oraz systemu przywracania równowagi mięśniowo - powięziowej” Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko–Pomorskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 1.6.2

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]