Trenuj z milonem


Obwód milon

Obwód milon składa się z 12 maszyn ustawionych w kręgu. Maszyny sterowane są wcześniej zaprogramowaną kartą, dzięki czemu automatycznie dostosowują swoje parametry do ćwiczącego. Zamiast tradycyjnych stosów zastosowano silnik oporowy, co podnosi efek…

czytaj więcej

Trening

Trening milon odbywa się na 6 urządzeniach siłowych (po 1 minucie na każdą partie mięśni) oraz na 2 maszynach cardio (rower - 4 min, crosswalker - 4 min). Jeden obwód zajmuje 17,5 minuty, a cały trening trwa 35 minut.

czytaj więcej

Milon Care

Milon Care to system do zarządzania treningami on-line. Pozwala on klubowiczom na bieżąco analizować postępy treningów, a trenerom na planowanie. To narzędzie do kontrolowania efektywności.

czytaj więcej

Firfas Rafał "FIRFEK" realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacyjności procesowej i produktowej w firmie „FIRFEK” poprzez wykorzystanie systemu RTM, systemu biometrycznego oraz systemu przywracania równowagi mięśniowo - powięziowej” Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko–Pomorskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 1.6.2

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]