Milon Care


Milon Care to system do zarządzania treningami on-line. Pozwala on klubowiczom na bieżąco analizować postępy treningów, a trenerom na planowanie. To narzędzie do kontrolowania efektywności.


Działa to na komputerze, tablecie i telefonie komórkowym. Wystarczy otworzyć przeglądarkę i zalogować się na www.miloncare.com. Na urządzeniach mobilnych witryna automatycznie dostosowuje się do rozmiaru ekranu – więc kiedy odwiedzasz stronę na smartfonie, automatycznie otrzymujesz wersję dostosowaną.

Jak mogę zarządzać swoim kontem Milon Care ?
 
Możesz zalogować się na www.miloncare.com z adresu e-mail i hasła, o ile nie zostały one uprzednio utworzonego na swoim trenerem lub terapeuty jako klient w adresie e-mail i milon CARE został złożony. Otrzymałeś wiadomość e-mail z weryfikacją i potwierdzeniem adresu e-mail. Jeśli otworzysz ten link, będziesz musiał wprowadzić hasło samodzielnie w Milo CARE. Należy również pamiętać, że po wysłaniu tego e-maila weryfikacyjnego masz tylko siedem dni na aktywację konta.


Firfas Rafał "FIRFEK" realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacyjności procesowej i produktowej w firmie „FIRFEK” poprzez wykorzystanie systemu RTM, systemu biometrycznego oraz systemu przywracania równowagi mięśniowo - powięziowej” Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko–Pomorskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 1.6.2

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]